DEMAVEND YAYINCILIK-EĞİTİM-ÇEVİRİ

FİYAT LİSTESİ

EXCELL - PDF

Kategoriler

Sosyal Medya

Mutluluk bir yolculuktur, bir varış noktası değil.

DEMAVEND YAYINLARI

Demavend Yayınları, öncelikle Orta Doğu olmak üzere Asya ve Afrika (şimdilik Kuzey Afrika) dil, edebiyat, tarih, kültür, irfan ve düşünceleri alanlarında özgün ve nitelikli yayınlar yapmak hedefiyle 1 Ocak 2013 tarihinde Neval Güzelyüz ve Ali Güzelyüz tarafından kurulmuş uluslararası* bir yayınevidir.

"Demavend" adı, İran'da bulunan ve Orta Doğu'nun en yüksek dağı olan Demavend Dağı'ndan alınmıştır.

ULUSLARARASI YAYINEVİ BELGESİ

ULUSLARARASI YAYINEVİ BELGESİ-EK

* Demavend Yayınları, 2013 yılının başlarından itibaren, yayın faaliyetlerine hiç ara vermeden, çeşitli ülkelerden farklı yazarlara ait Türkçe, İngilizce, Arapça, Farsça, Urduca, Korece ve diğer dillerde 100'ü aşkın kitap yayınlamıştır. Ulusal ve uluslararası çeşitli yayınevi ve kuruluşlarla işbirliği ve ortak projeler yaparak yayın yelpazesini genişletmektedir.

Demavend tarafından yayımlanan kitaplar Türkiye'deki tanınmış üniversite ve kütüphanelerin kataloglarının yanı sıra Stanford University Library, Harvard University Library, Oxford University Library, Tilburg University Library, British Library  v.b. gibi dünyanın tanınmış üniversitelerinin ve kütüphanelerinin kataloglarında da yer almaktadır.

EĞİTİM VE ÇEVİRİ BİRİMİ

Doğu Dilleri ve Edebiyatları alanında eğitim ve çeviri hizmetlerimiz  için orientaloffice@gmail.com e-postası ile iletişime geçebilirsiniz.